aktualizováno: 12.11.2016 09:17:56 

SOKOL SEDLICE

Aktuality

12.11.2016

Původně plánované předehrávané jarní kolo 1.B třídy se RUŠÍ a přesouvá se na březen!!!!

5.11.2016

Víkendové zápasy

Muži           Putim - Sedlice                  1:2

Dorost        Osek/Sedlice - Vimperk     4:1

28.10.2016

Víkendové zápasy

Muži So 29.10.   11,00 SEDLICE - Osek B 2:0
Dorost VOLNO - - - :
Žáci ml. Ne 30.10.   10,30 SEDLICE/DOUBRAVICE - Volenice 1:1
Přípravka st. Ne 30.10.   11,30 Volyně - SEDLICE/DOUBRAVICE 7:6

Žáci hrají své zápasy v Doubravici, dorost v Oseku.

21.10.2016

Víkendové zápasy

Muži So 22.10.   15,30 Kluky - SEDLICE 3:3
Dorost Ne 23.10.   10,00 Katovice/S. Hoštice - OSEK/SEDLICE 1:5
Žáci ml. So 22.10.   11,45 Volyně/Čestice - SEDLICE/DOUBRAVICE 2:0
Přípravka st. So 22.10.   10,00 SEDLICE/DOUBRAVICE - Bavorov 4:3

Žáci hrají své zápasy v Doubravici, dorost v Oseku.

13.10.2016

Víkendové zápasy

Muži So 15.10.   12,00 SEDLICE - Semice 3:2
Dorost So 15.10.   10,00 OSEK/SEDLICE - Poříčí 11:1
Žáci st.     So 15.10.   13,00 Štěkeň - SEDLICE/DOUBRAVICE 0:3
Žáci ml. Ne 16.10.   15,30 Dražejov - SEDLICE/DOUBRAVICE 7:0
Přípravka st. So 15.10.     9,30 SEDLICE/DOUBRAVICE - Bělčice 9:3

Žáci hrají své zápasy v Doubravici, dorost v Oseku.

23.9.2016

Víkendové zápasy

Muži Ne 9.10.   16,00 Kestřany - SEDLICE 4:2
Dorost Ne 9.10.   10,00 Zdíkov/Stachy - OSEK/SEDLICE 0:11
Žáci st.     So 8.10.   13,00 Chelčice - SEDLICE/DOUBRAVICE 1:2
Žáci ml. So 8.10.   10,00 Sousedovice - SEDLICE/DOUBRAVICE 2:1
Přípravka st. Ne 9.10.   10,30 Sousedovice/Čestice - SEDLICE/DOUBRAVICE 7:3

30.9.2016

Víkendové zápasy

Muži So 1.10.   12,30 SEDLICE - Chyšky 1:1
Dorost So 1.10.   10,00 OSEK/SEDLICE - Čkyně/Šum. Hoštice 2:2
Žáci st.     Ne 2.10.   14,00 SEDLICE/DOUBRAVICE - Dražejov 3:2
Žáci ml. VOLNO   -   :
Přípravka st. So 1.10.   10,00 SEDLICE/DOUBRAVICE - Štěkeň 6:3

Žáci hrají své zápasy v Doubravici, dorost v Oseku.

23.9.2016

Víkendové zápasy

Muži So 24.9.   16,30 Sepekov - SEDLICE 1:1
Dorost So 24.9.   10,00 Vacov - OSEK/SEDLICE 2:6
Žáci st.     So 24.9.   13,00 Bělčice - SEDLICE/DOUBRAVICE 6:1
Žáci ml. So 24.9.   14,00 S.Hoštice/Katovice - SEDLICE/DOUBRAVICE 6:1
Přípravka st. So 24.9.   10,00 Strakonice - SEDLICE/DOUBRAVICE 7:4

Žáci hrají své zápasy v Doubravici, dorost v Oseku.

15.9.2016

Víkendové zápasy

Muži So 17.9.   13,00 SEDLICE - Strakonice 2:2
Dorost So 17.9.   10,00 OSEK/SEDLICE - Blatná/Bělčice nehráno
Žáci st.     Ne 18.9.   14,30 SEDLICE/DOUBRAVICE - Osek 6:0
Žáci ml. Ne 18.9.   12,30 SEDLICE/DOUBRAVICE - Blatná 2:0
Přípravka st. So 17.9.   10,30 SEDLICE/DOUBRAVICE - Lnáře nehráno

Žáci hrají své zápasy v Doubravici, dorost v Oseku.

9.9.2016

Víkendové zápasy

Muži So 10.9.   17,00 Bělčice - SEDLICE 0:2
Dorost Ne 11.9.   10,30 Vl. Březí - OSEK/SEDLICE 1:5
Žáci st.     So 10.9.   10,30 Žichovice - SEDLICE/DOUBRAVICE 0:3
Žáci ml. Ne 11.9.   15,00 Volenice - SEDLICE/DOUBRAVICE 3:1
Přípravka st. Ne 11.9.   11,30 Blatná B - SEDLICE/DOUBRAVICE 5:5

Žáci hrají své zápasy v Doubravici, dorost v Oseku.

7.9.2016

Vložené kolo st. přípravek

Vodňany - SEDLICE/DOUBRAVICE             2:16

2.9.2016

Víkendové zápasy

Muži So 3.9.   13,30 SEDLICE - Božetice 3:1
Dorost So 3.9.   10,00 OSEK/SEDLICE - Volyně 8:1
Žáci st.     Ne 4.9.   15,00 SEDLICE/DOUBRAVICE - Volyně/Čestice 0:4
Žáci ml. Ne 4.9.   13,00 SEDLICE/DOUBRAVICE - Volyně/Čestice 1:13
Přípravka st. So 3.9.   11,00 SEDLICE/DOUBRAVICE - Blatná A 5:9

Žáci hrají své zápasy v Doubravici, dorost v Oseku.

26.8.2016

Víkendové zápasy

Muži So 27.8.   13,30 Mirovice - SEDLICE 3:1
Dorost Ne 28.8.   14,00 Vitějovice - OSEK/SEDLICE 0:2
Přípravka st. So 27.8.   11,30 Dražejov - SEDLICE/DOUBRAVICE 5:6

19.8.2016

Druhé kolo 1.B třídy

So   20.8.   13,30   SEDLICE - Smetanova Lhota                  9:1

12.8.2016

První zápas nové sezóny 1.B třídy

So   13.8.   13,30   SEDLICE - Štěkeň                                     3:0

31.7.2016

SEDLICE - Bohemians Praha       3:5   (2:4), branky Z.Mikeš 2, J.Forman - Škoda 2, Panenka, Nikl, Dobiáš

24.7.2016

Osek SEDLICE                               5:1   (3:0), branka: J.Hrubý

TOPlist